Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Alex

Telefon numarası : 86-13316505845

Naber : +8613524312582

Free call

En İyi Güneş Yolu Işıkları Nasıl Bulunur?

August 31, 2021

hakkında en son şirket haberleri En İyi Güneş Yolu Işıkları Nasıl Bulunur?

En İyi Güneş Yolu Işıklarını Bulmak İçin İpuçları

 

üzerinde

Tips For Finding the Best Solar Pathways Lights
  •  
  •  
  •  
  •  

Siz de bahçede oturmayı, bahçede gezinmeyi veya akşamları yemekli davetler düzenlemeyi seven biriyseniz, yatırım yapabileceğiniz en iyi şey en iyi güneş oluğu ışıkları.

Bu güzel ışıklar bahçenizi güzelce aydınlatacak ve bahçeye çekicilik ve huzurlu bir ışıltı katacak.Size daha yüksek enerji verimliliği sağladıklarından ve tesislerinize ve yapılarınıza zarar verme endişesini ortadan kaldırdıklarından bahsetmiyorum bile.Ayrıca, göze hoş gelmeyen güç kabloları veya yüksek elektrik maliyeti yoktur.

Her bahçeyi mevcut en iyi güneş enerjisi bahçe ışıklarıyla aydınlatmanız gerektiğine inanıyoruz.Önemli fayda sağlamanın yanı sıra, uygun şekilde tasarlanmış güneş enerjisi dış mekan aydınlatması, şüphesiz dış mekanınızın genel estetiğini ve atmosferini geliştirecektir.Aydınlatma gereksinimleriniz ne olursa olsun, güneş ışıkları, tartışmasız standart elektrik ışıklarından daha çevre dostu bir seçenektir.

Daha önce belirtildiği gibi, güneş bahçe ışıklarının çalışması için bağlı bir bağlantı gerekmez.Çok az bakıma ihtiyaçları vardır ve en önemlisi ekolojik olarak faydalıdırlar.Erişilebilir herhangi bir dış elektrik prizi olmadığında kullanışlı olabilirler.

Güneş ışıkları, sağladıkları dağınık aydınlatma nedeniyle bir bahçe yürüyüşünü çevreleyen kırılgan bitkiler için daha güvenli olmaktan da yararlanır.Öte yandan, güneş ışığı olmayan parlak LED'ler, ısı sonucu yeşillik bitkilerinin solmasına ve kıvrılmasına neden olabilir.

Mükemmel bir karar verebilmeniz için en iyi güneş yolu ışıklarını bulmanız için bazı ipuçlarını listeledik.

Amaç

Güneş enerjisi yolları ışıklarını satın almadan önce aklınızda bulundurmanız gereken ilk ve en önemli şey, onları satın alma amacınızdır - bu ışığı güneş enerjisi yoluna koymanın iki ana seçeneği güvenlik veya dekorasyondur.Onlar hakkında detaylı bilgi sahibi olalım.

Dekoratif amaçlar:Dış mekan güneş yolu ışıklarını kullanmak istiyorsanız, aydınlatma yoğunluğu veya lümen çok önemli değildir.Hafif bir aydınlatma ve renk değişimi sağlayarak rotanın en çekici ve güzel olmasını sağlayan aydınlatmaya odaklanmalısınız.

Güvenlik amacı:Evinize girdiğinizde daha güvenli olmak istiyorsanız, bu güvenlik güneş yolu ışıklarını yerleştirin.Ampulün belirli bir güneş yolu ışığını yükseltmesiyle birlikte ışık parlaklığının lümeninin çıktısını doğrulamanız gerekir.Güvenlik ana amacınızsa, yol lambaları yerine güneş enerjili hareketli lambaları tercih edersiniz.

Hava Direnci

Dikkate almanız gereken bir diğer önemli faktör, ışığın suya dayanıklı olup olmadığıdır çünkü dışarıya yerleştirilecektir.100°F'nin üzerindeki ısı, şiddetli rüzgarlar, şiddetli yağmurlar, don, kar vb. dahil olmak üzere güneş enerjisi yolu ışıklarını seçerken bu faktörleri göz önünde bulundurursanız yardımcı olacaktır. bir ürünün su veya toz mevcudiyetine karşı direncine.

Burada ilk sayı (X) toz partikül koruması olarak adlandırılırken, ikinci sayı (Z) su koruma derecesidir (zamana göre suya batma direnci).Tropik bölgelerin yakınında yaşıyorsanız, o zaman daha fazla yağmura dayanabilecek güneş yolunun ışığını bulun.

Işığın parlaklığı

Tavsiye etmek istediğim bir diğer ipucu ise bahçeniz için alacağınız ışığın parlaklığını veya lümenini kontrol etmenizdir.Işığın lümeni, bahçenizin ne kadar aydınlanacağını belirleyecektir.Lümen derecesi ne kadar yüksek olursa, ışık o kadar parlak olur.Çoğu güneş enerjisi lambasının ışık aralığı 2 – 200 lümen olacaktır; burada 2 – 50 lümen altındaki lümenler süs amaçlıdır ve daha geniş menzilli (50 – 200 lümen) güneş yolu ışıkları güvenlik sunar.

Uzun vadede bahçenizi aydınlatmanıza yardımcı olacak daha yüksek bir lümen derecesine sahip bir ışık seçmek için daha fazla lümenli ışığı satın almanızı öneririm.

Pil ömrü

Güneş yolları ışıklarının en önemli yönü pil ömrüdür.Işığın pil ömrü, ışığın ömrünü belirleyecektir.Bu nedenle, güçlü pil ömrüne sahip bir ışık seçmek her zaman daha iyidir.Tam bir güneş ışığı, ortalama dört ila beş saatlik bir pil ömrüne sahip olmalıdır.Bazı alternatifler, şarjlarını kolaylaştırmak için harekete geçen sensörler veya otomatik kapanma işlevi içerir.

Hareketle etkinleştirilen ışıklar, işten döndüklerinde veya gece komutlarında yer aldıklarında lambalarını kullanmak isteyenler için idealdir.Düğme veya tuş aramamak gerçekten yararlıdır.

Malzeme

Solar peyzaj aydınlatması için 3 ana malzeme türü mevcuttur – çelik, metal bronz ve yüksek yoğunluklu plastik.

Aydınlatma malzemeleri ve güneş paneli düşünüldüğünde, pleksiglas veya temperli cam ideal güneş yolu lambalarıdır.Desenler veya dokular içeren çeşitli düzenler ilgi çeker ve onu daha çekici hale getirir.Ancak parlaklığı göz önüne alındığında, net görüş opak olmaktan daha iyidir.

Uzun ömür ve sıcaklık performansı açısından en iyi alternatifler paslanmaz çelik ve metal bronzdur.Ayrıca paslanmaz çelik, bronzdan daha yüksek bir erime noktasına, daha az sıcaklığa ve daha güçlü bir iletkenliğe sahip olduğundan bronzu daha iyi hale getirir.

Yüksek yoğunluklu plastik malzemeler, özellikle şiddetli hava koşullarına karşı hassastır.Böylece aşırı ısı olan yerlerde plastik modellerde pilin bozulmasına neden olur.Aynı zamanda yer yer soğuk havalarda çatlamalara neden olabilir.Bununla birlikte, diğer malzemelerden daha ucuzdur, ancak sağlam değildir veya daha uzun süre dayanır.

Dayanıklılık ve Güvenlik:

Piyasada pek çok güneş yolu ışığı var, ancak güneş ışıkları biraz pahalı.Bu nedenle, tek seferlik bir yatırım olduğu için ışığın dayanıklılık ve güvenlik derecelerini kontrol etmeniz gerekli hale gelir.Uzun ömürlü bir ışık seçimi, onu daha uzun süre bozulmaya karşı koruyacak ve yaz ortasında ışığınızı kesmeyecektir.Çok daha uzun süre dayanan ve peyzaj aydınlatmasına uyum sağlamanıza olanak tanıyan bir ürüne harcayın.

Son sözler:

Umarım en iyi güneş yolu ışıklarını satın almak için bu ipuçlarının bahçeniz için mükemmel yol ışıklarını seçmenize yardımcı olacağını umuyorum.Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaştığınızdan emin olun.

 

Daha Fazla Trend Haber için Burayı Ziyaret Edin: https://www.chiangraitimes.com/trending-new

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin