TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD

Daha İyi Işık, Daha İyi Gelecek!

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
Markalar: Smartime, Solartimes
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 1000000-500000
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Times Lighting, çeşitli LED aydınlatma ürünleri tasarlamaya, üretmeye ve tedarik etmeye odaklanan bir LED aydınlatma şirketidir.Konut, ticari ve endüstriyel uygulamalar için kapsamlı bir iç ve dış mekan ürünleri yelpazesi sunuyoruz.Mevcut ürün yelpazemiz iki ana kategoriden oluşmaktadır: 1) Projektörler, bahçe lambaları ve sokak lambaları gibi güneş enerjili LED lambalar), 2) Projektörler, sokak lambaları, yüksek tavan aydınlatması, ray spot lambaları dahil olmak üzere geleneksel 220/110V AC ile çalışan ürünler , tavan/duvar armatürleri vb.

 

Misyonumuz, tüketicilere tasarım ve kalite açısından üstün olağanüstü aydınlatma ürünleri sunarken, aynı zamanda müşterilerimize birinci sınıf hizmetler sunmaya kendimizi adamaktır.Yıllar geçtikçe, Çin'deki LED endüstrisinde önde gelen bir kuruluş haline geldik ve şimdi Yüksek ve Yeni Teknoloji Şirketleri arasında yer alıyoruz.

Geçmiş

Firmamız 2016 yılında Shenzhen'de LED ticari aydınlatma ürünlerine odaklanarak kurulmuştur. 2017 yılı itibari ile ürün gamımıza, tasarımında çeşitli dekoratif stiller, dimleme ve CCT gibi pratik fonksiyonlara sahip iç mekan tavan/duvar armatürleri ekledik. Sonraki yıl, bu ürün grubu araştırma ekibimiz tarafından akıllı özelliklerle (örn. telefon APP kontrolü ve ışığın sesle kontrolü) ve geliştirilmiş karartma eğrisi performansıyla (örn. göz bakımı yumuşak başlatma işlevi) daha da yükseltildi. Bu yükseltme, özellikle Avrupa'da pazar payımızı başarıyla genişletmemize yardımcı oldu. Sıkı çalışmaları bir dizi patentli tasarım ve teknik yenilikle sonuçlanan güçlü bir araştırma ekibi tarafından desteklenen 2019 yılına kadar Ulusal Yüksek ve Yeni Teknoloji Şirketleri arasında yer aldık. 2020 yılı bizim için yeni bir sayfa açtı. Güneş enerjisinin temiz, tükenmez ve "bedava" geleceğin geleceğine güçlü bir şekilde inanarak, müşterilerimizden ve pazarlardan büyük geri dönüşler ile hemen karşılanan güneş aydınlatma ürünleri başta olmak üzere dış mekan ürünleri ile çalışmalarımıza başladık. Solar aydınlatma ürünleri, bu yıl ve öngörülebilir gelecekte ana odak noktalarımızdan biri olmaya devam edecek.

Hizmet

Yaptığımız her şeyde size en yüksek düzeyde hizmet sunmaya kendimizi adadık. Bu bizim hizmet taahhüdümüzdür. İşimizin her yönünü kapsar; ahlakımızdan insanlarımızın eğitimine ve sizinle olan ilişkimizin gelişimine kadar. Servis ekiplerimiz, sorularınıza ve isteklerinize hızlı ve verimli bir şekilde yanıt vermek üzere eğitilmiştir. Yüksek standartlarımızı koruduğumuzdan emin olmak için iletişimlerimizi düzenli olarak değerlendirerek her şeye göz kulak oluyoruz. Bizimle olan ihtiyaçlarınız ile ilgili konulara ek olarak, düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi ekibimize geri bildirimde bulunursanız minnettar oluruz. Geri bildirimlere yanıt vererek iyileştirmeler yapabiliyoruz, bu nedenle bizimle paylaşabileceğiniz her türlü içgörüye değer veriyoruz.

Ekibimiz

Sorularınız veya istekleriniz konusunda size yardımcı olmaya adanmış olağanüstü bir satış ekibimiz var.Daha önce farklı yabancı ülkelerde eğitim görmüş, yaşamış, çalışmış olan ekip üyelerimiz, İngilizce, Rusça, İspanyolca ve Fransızca dahil olmak üzere yabancı dillerde yüksek bir yeterlilik düzeyine sahiptir.Dil becerilerindeki bu ilerlemeye eşit, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma motivasyonumuzdur.Herhangi bir aydınlatma ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin!

 

Çin TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD şirket Profili 0   Çin TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD şirket Profili 1   Çin TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD şirket Profili 2   Çin TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD şirket Profili 3   Çin TIMES LIGHTING (SHENZHEN) CO., LTD şirket Profili 4

Alex

 

Daniel

 

Margarita

 

Elsa

 

Kemal

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin